61 results in search
$339,900
27
604 Birdnest Walk Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,392
Dom 27
$885,495
16
213 Westleigh Court Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,627
Dom 73
$799,000
84
610 W Highway N Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,796
Dom 18
$715,000
29
526 Elm Creek Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,496
Dom 4
$605,000
62
112 Westhaven View Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,725
Dom 61
$589,000
81
4 Palomino Court Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,504
Dom 33
$550,000
53
451 E Highway N Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,260
Dom 255
$530,000
79
121 Miranda Court Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,364
Dom 108
$525,000
44
4302 Broken Rock Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,454
Dom 5
$525,000
3
1558 Prospect Lakes Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,046
Dom 0
$520,000
1
853 W Highway D Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,510
Dom 0
$499,900
36
320 Regents Park Avenue Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,824
Dom 2
$485,000
-$5,000
56
553 Wheatfield Circle Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,890
Dom 33
$450,000
9
33 Bear Creek Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,368
Dom 0
$445,000
47
800 Mule Creek Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,074
Dom 41
$429,000
-$16,000
57
241 Huntsdale Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,662
Dom 25
$425,000
43
609 Meyer Road Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,069
Dom 4
$415,000
30
7 Sturgeon Court Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,050
Dom 18
$409,900
28
1013 Roosevelt Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,756
Dom 4
$399,900
48
4014 Riverdell Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,726
Dom 1
$399,900
49
2701 Providence Ridge Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,508
Dom 4
$399,777
37
1618 Spring Mill Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,513
Dom 27
$397,000
37
532 Leather Reins Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,571
Dom 4
$395,000
50
3701 Bedford Pointe Court Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,581
Dom 33
$390,000
-$9,900
53
2522 Bear Creek Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,898
Dom 53
$389,900
48
331 Vigilant Street Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,661
Dom 0
$380,000
1
135 Huntleigh Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,615
Dom 0
$379,900
36
506 Rifle Ridge Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,976
Dom 4
$375,000
35
502 Hunter Chaise Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,428
Dom 196
$370,000
27
539 Crystal Stream Drive Wentzville MO 63385

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,544
Dom 2