61 results in search
$7,950,000
62
300 Ridgecrest Drive Branson MO 65630

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 16,039
Dom 297
$7,950,000
16
132 N Brentwood Boulevard Clayton MO 63105

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,588
Dom 157
$6,500,000
100
74 Via Preminenta Porto Cima MO 65079

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,045
Dom 0
$4,895,000
100
1000 Las Campanas Porto Cima MO 65079

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 7,436
Dom 0
$4,895,000
83
582 Cedar Crest Lake Ozark MO 65049

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 9,589
Dom 0
$4,400,000
50
971 Country Club Lake Ozark MO 65049

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,946
Dom 0
$4,400,000
96
369 Lake Porto Cima MO 65079

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,197
Dom 0
$4,250,000
94
2447 Hwy N Bismarck MO 63624

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,430
Dom 80
$3,995,000
99
4 Upper Whitmoor Drive Weldon Spring MO 63304

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 7,213
Dom 389
$3,950,000
81
12 E Brentmoor Park Clayton MO 63105

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 4,822
Dom 50
$3,900,000
69
32 Scena Porto Cima MO 65079

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 8,400
Dom 0
$3,750,000
38
209 N Bemiston Avenue St Louis MO 63105

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,542
Dom 13
$3,495,000
61
775 Grandview Porto Cima MO 65079

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 5,740
Dom 0
$3,495,000
72
1215 Devonworth Drive Town and Country MO 63017

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,144
Dom 1
$3,380,000
90
889 Muirfield Sunrise Beach MO 65079

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 6,775
Dom 0
$3,295,000
-$94,000
83
29 Muirfield Lane Town and Country MO 63141

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 7,927
Dom 33
$3,250,000
92
795 Blue Water Bay Sunrise Beach MO 65079

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,452
Dom 0
$2,999,900
75
257 Beachnut Sunrise Beach MO 65079

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 5,900
Dom 0
$2,995,000
22
1015 Claymark Drive Town and Country MO 63131

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 5,353
Dom 0
$2,899,000
64
764 Via Del Lago Porto Cima MO 65079

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 5,725
Dom 0
$2,795,000
26
4 Colonial Hills Drive Creve Coeur MO 63141

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 5,279
Dom 0
$2,700,000
-$100,000
83
864 Eagle Four Seasons MO 65049

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 7,610
Dom 0
$2,695,000
80
1105 Shepard Oaks Drive Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,507
Dom 13
$2,650,000
-$100,000
70
489 Forestridge Sunrise Beach MO 65079

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 6,000
Dom 0
$2,450,000
99
4341 Westminster Place St Louis MO 63108

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 13,743
Dom 50
$2,350,000
66
511 S Warson Road Ladue MO 63124

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,527
Dom 3
$2,349,000
37
1401 Fox Hill Farms Court Chesterfield MO 63005

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 4,800
Dom 65
$2,300,000
81
12 Glenview Road Ladue MO 63124

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,085
Dom 20
$2,250,000
75
39 Bayview Cove Lake Ozark MO 65049

Beds 9
Baths 7
Sq.Ft. 4,876
Dom 0
$2,245,000
-$50,000
55
507 Redbud Lake Ozark MO 65049

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 3,950