15 results in search
$649,900
40
9241 Merritt Avenue Rock Hill MO 63144

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,275
Dom 62
$574,900
-$25,000
52
801 Fairdale Avenue Rock Hill MO 63119

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,645
Dom 22
$399,989
30
619 N Rock Hill Road Rock Hill MO 63119

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,642
Dom 119
$395,000
26
1337 Warson Place Rock Hill MO 63119

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,521
Dom 3
$375,000
50
9840 Madison Avenue Rock Hill MO 63119

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,535
Dom 71
$340,000
25
9723 Whitestone Terrace Rock Hill MO 63119

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,238
Dom 41
$339,000
-$10,000
48
2528 Creve Coeur Drive Rock Hill MO 63144

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 18
$325,000
28
315 Euclid Avenue Rock Hill MO 63119

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,650
Dom 9
$315,000
26
819 Blossom Lane Rock Hill MO 63119

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,202
Dom 1
$306,000
30
2601 Rockford Avenue Rock Hill MO 63144

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 811
Dom 17
$289,000
30
810 N Rock Hill Road Rock Hill MO 63119

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,128
Dom 67
$270,000
-$19,900
18
1042 Charleville Avenue Rock Hill MO 63119

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,020
Dom 72
$259,000
31
309 Eldridge Avenue Rock Hill MO 63119

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 768
Dom 14
$235,000
38
9719 Greenwood Terrace Rock Hill MO 63119

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 898
Dom 2
$1,900 / mo
28
324 Eldridge Avenue Rock Hill MO 63119

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,015
Dom 82