31 results in search
$1,300,000
72
100 County Road 291 Puxico MO 63960

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 5,678
Dom 3
$695,000
48
5246 County Road 280 Puxico MO 63960

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,396
Dom 776
$695,000
45
5246 County Road 280 Puxico MO 63960

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,396
Dom 773
$575,000
13
9505 County Road 250 Puxico MO 63960

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,792
Dom 19
$450,000
8
7428 County Road 420 Puxico MO 63960

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,079
Dom 650
$449,000
-$50,000
42
211 Whispering Hills Lane Wappapello MO 63966

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,716
Dom 93
$399,000
25
19203 Wayne Route D Wappapello MO 63966

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 3,128
Dom 400
$349,000
8
7424 County Road 420 Dudley MO 63960

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,035
Dom 598
$319,900
28
56 Canoy Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,984
Dom 32
$277,000
33
7432 County RD 284 Puxico MO 63960

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 334
$275,000
55
16590 Wayne #D Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,506
Dom 11
$234,900
20
265 W Click Avenue Puxico MO 63960

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,260
Dom 2
$180,000
30
18917 Wayne Route D Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,627
Dom 81
$175,000
23
377 South Oak Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,352
Dom 66
$174,900
28
39 Rock Ridge Road Wappapello MO 63966

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,524
Dom 17
$169,000
18
202 N Buena Vista Street Puxico MO 63960

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 1,638
Dom 140
$169,000
2
25756 State Highway 51 Puxico MO 63960

Beds 0
Baths 1
Sq.Ft. 1,064
Dom 78
$165,000
25
18937 Wayne Route D Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,704
Dom 313
$128,000
14
212 Wayne 522 Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,000
Dom 211
$120,000
11
240 Wayne 512 Wappapello MO 63966

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 865
Dom 157
$112,500
-$3,500
9
593 N Hwy. 51 Puxico MO 63960

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,116
Dom 53
$109,900
23
280 N E L Hawk Street Puxico MO 63960

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,788
Dom 145
$99,900
19
340 N Bedford Street Puxico MO 63960

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 832
Dom 10
$95,500
15
145 Beverly Drive Wappapello MO 63966

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 552
Dom 47
$95,000
4
0 Highway J Puxico MO 63960

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 42
$95,000
20
492 N Harty Street Puxico MO 63960