40 results in search
$350,000
47
134 Rosebrook Drive Hazelwood MO 63031

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,458
Dom 0
$328,000
37
2119 Dettmer Place Hazelwood MO 63031

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,116
Dom 6
$259,900
30
458 Queen Ann Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,266
Dom 10
$249,000
26
574 Coach Light Lane Hazelwood MO 63042

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,590
Dom 380
$244,900
15
7430 Sir Lords Lane Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,645
Dom 2
$239,900
26
922 Chula Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 5
$235,000
30
5226 Ville Maria Lane Hazelwood MO 63042

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 988
Dom 7
$235,000
41
27 Nob Hill Drive Hazelwood MO 63138

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,706
Dom 4
$230,000
30
3904 Dunn Road Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 816
Dom 22
$229,900
11
6702 Flowervale Drive Hazelwood MO 63042

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,001
Dom 115
$224,900
42
239 Alma Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,160
Dom 196
$210,000
-$5,000
48
16 Tamma Lane Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,120
Dom 36
$207,000
15
704 Village Square Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,226
Dom 36
$205,000
32
1938 Riverwood Trails Drive Hazelwood MO 63031

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,672
Dom 11
$200,000
17
775 Gerald Avenue Hazelwood MO 63031

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,256
Dom 3
$199,999
34
7415 Foxtrot Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,053
Dom 80
$199,900
45
7 Flamingo Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 944
Dom 84
$199,900
23
245 Alma Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,160
Dom 109
$199,900
-$15,000
50
725 Hazelvalley Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 912
Dom 85
$199,900
15
596 Haventree Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 939
Dom 56
$195,000
41
121 Foxtree Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,053
Dom 35
$190,000
-$10,000
39
311 Utz Lane Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,415
Dom 5
$189,000
32
809 Lightwood Drive Hazelwood MO 63042

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,149
Dom 4
$184,900
40
709 Riderwood Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,002
Dom 3
$182,500
-$2,400
15
5319 Ville Angela Lane Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 912
Dom 55
$180,000
24
6709 Village Square Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 962
Dom 2
$180,000
20
9 Hazelwood Court Hazelwood MO 63042

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,438
Dom 12
$179,900
-$10,000
29
14 Kenwood Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,976
Dom 85
$179,900
16
5167 Ville Maria Lane Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 816
Dom 13
$179,900
20
4907 Plum Tree Lane Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 972
Dom 2