65 results in search
$525,000
1
28 Schonhoff Lane Cape Girardeau MO 63703

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,908
Dom 0
$486,900
30
2161 Esker Trail Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,662
Dom 533
$380,000
36
2108 Esker Trail Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,548
Dom 33
$379,900
31
3558 Mill View Crossing Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,589
Dom 21
$355,000
23
1925 Randol Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,550
Dom 80
$340,000
1
921 Lochinvar Lane Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,604
Dom 0
$325,000
20
2577 Revolution Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,670
Dom 6
$320,000
26
830 Lochinvar Lane Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,419
Dom 3
$319,900
26
2524 Walden Boulevard Cape Girardeau MO 63701

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,250
Dom 42
$315,000
41
2935 Walden Boulevard Cape Girardeau MO 63701

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,535
Dom 33
$315,000
34
131 Rockport Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,620
Dom 2
$300,000
41
983 Rifle Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,395
Dom 120
$300,000
35
3828 Silverton Circle Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,424
Dom 90
$299,900
22
102 Beechwood Lane Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,460
Dom 133
$294,900
41
1731 Lakeshore Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,736
Dom 4
$285,000
-$14,900
26
1843 Dixie Boulevard Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,256
Dom 129
$280,000
33
1725 Georgia Street Cape Girardeau MO 63701

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,352
Dom 8
$270,000
18
890 State Highway Z Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,793
Dom 329
$269,900
58
34 N Fountain Street Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,428
Dom 267
$256,900
21
381 N Park Avenue Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,890
Dom 392
$249,900
-$8,000
28
2019 Kevin Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,987
Dom 27
$249,900
36
352 Rolling Hills Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,272
Dom 2
$249,500
-$10,000
21
2637 Hopper Road Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,425
Dom 20
$244,900
32
1715 Westridge Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,950
Dom 13
$240,000
11
3103 Bloomfield Road Cape Girardeau MO 63703

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,082
Dom 397
$240,000
30
374 Edgewood Drive Cape Girardeau MO 63703

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 7
$237,000
25
115 Falcon Trail Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,318
Dom 24
$234,900
29
433 Marie Street Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,300
Dom 43
$230,000
-$10,000
44
825 Merriwether Street Cape Girardeau MO 63703

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,051
Dom 28
$229,900
37
2506 Ford Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,334
Dom 87