42 results in search
$745,000
70
1201 Mackay Place St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,030
Dom 16
$550,000
11
2347 Park Avenue #D St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,608
Dom 0
$399,000
30
1912 Park Avenue #C St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,166
Dom 3
$385,000
51
2211 S Grand Boulevard #302 St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,684
Dom 8
$385,000
36
2016 S 12th Street St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,795
Dom 73
$350,000
36
1005 Mississippi #A St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,236
Dom 51
$349,900
27
1002 1/2 Allen Avenue St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,151
Dom 183
$335,000
22
2211 S Grand Boulevard #210 St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,370
Dom 130
$329,900
30
3315 Park Avenue St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,450
Dom 193
$325,000
28
1013 Mississippi Avenue #D St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 1,327
Dom 69
$324,900
-$25,100
48
2253 Indiana Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,336
Dom 57
$319,900
-$5,000
38
2732 Accomac Street St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,936
Dom 15
$309,900
-$10,100
36
1801 Park Avenue #1B St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,207
Dom 57
$299,900
37
2140 Nebraska Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,358
Dom 5
$299,900
-$20,000
38
2336 Russell Boulevard St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,244
Dom 70
$275,000
47
1200 Mackay Place St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,024
Dom 4
$269,900
42
2234 Hickory Street St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,292
Dom 45
$249,000
28
3548 Victor Street #2W St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,239
Dom 23
$225,000
30
2347 Albion Place #A St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 620
Dom 41
$219,000
19
2401 S 12th Street #206 St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,250
Dom 4
$199,900
33
1420 Dolman Street St Louis MO 63104

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,395
Dom 21
$195,000
31
1515 Lafayette Avenue #114 St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,355
Dom 16
$194,900
22
1831 Sidney Street #L St Louis MO 63104

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,168
Dom 27
$193,200
13
912 Rutger Street St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,242
Dom 64
$187,500
14
1924 Geyer Avenue #C St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,116
Dom 0
$179,900
32
1515 Lafayette Avenue #109 St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,230
Dom 102
$175,000
39
2103 Allen Avenue #B St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,132
Dom 1
$174,900
-$5,000
29
2666 Park Avenue St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,054
Dom 51
$172,500
16
2416 S 12th Street #A St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,428
Dom 103
$170,000
-$10,500
32
2336 Rutger #B St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,060
Dom 271