38 results in search
$3,295,000
-$94,000
83
29 Muirfield Lane Town and Country MO 63141

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 7,927
Dom 26
$1,623,172
3
9 Enclave Drive Des Peres MO 63122

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,488
Dom 13
$1,601,945
4
11 Enclave Drive Des Peres MO 63122

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,488
Dom 13
$1,450,000
41
405 W Swon Avenue Webster Groves MO 63119

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,584
Dom 5
$1,375,000
-$75,000
61
11 Kahlia Way Court Sunset Hills MO 63127

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,393
Dom 28
$1,329,000
68
550 Inverrary Court Eureka MO 63025

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 3,436
Dom 5
$1,250,000
75
994 Stone Spring Drive Eureka MO 63025

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,084
Dom 59
$1,250,000
32
31 Bellerive Country Club Grounds Town and Country MO 63141

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,471
Dom 3
$1,235,385
2
15532 Glen Mill Court Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,760
Dom 42
$1,200,000
78
347 Stonewall Drive Eureka MO 63025

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,112
Dom 5
$1,200,000
-$100,000
61
303 Greenbriar Estates Drive St Louis MO 63122

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,437
Dom 22
$1,175,000
67
16011 Clarkson Mill Circle Chesterfield MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,167
Dom 19
$1,150,000
58
326 Luther Lane Glendale MO 63122

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,993
Dom 6
$1,000,000
82
600 Gerries Way High Ridge MO 63049

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,388
Dom 3
$979,000
-$20,000
26
477 Parkview Lane Eureka MO 63025

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,544
Dom 20
$925,000
33
78 Meadowbrook Country Club Estate Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,866
Dom 61
$650,000
1
12310 Gaillard Drive Creve Coeur MO 63141

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,512
Dom 23
$600,000
28
1535 Heritage Valley Drive High Ridge MO 63049

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,820
Dom 0
$579,000
27
103 Denbigh Terrace Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,308
Dom 22
$575,000
37
650 Palisades View Drive Eureka MO 63025

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,160
Dom 7
$525,000
37
656 Grand View Ridge Court Eureka MO 63025