30 results in search
$269,000
38
101 Robbins Way Drive Florissant MO 63034

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,420
Dom 128
$189,000
38
2 Tarpon Court Florissant MO 63033

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,541
Dom 34
$187,000
19
14122 Candlewyck Place Court Florissant MO 63034

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,526
Dom 189
$175,000
25
16005 Rose Wreath Lane Florissant MO 63034

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,248
Dom 3
$145,000
-$4,000
17
1052 Boggan Place Hazelwood MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,425
Dom 56
$125,000
20
305 Sturbridge Village Drive Hazelwood MO 63042

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,212
Dom 207
$125,000
22
1911 Suns Up Court Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 133
$125,000
9
660 Materdie Lane #204 Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,044
Dom 84
$125,000
15
660 Materdie Lane #203 Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,044
Dom 84
$125,000
34
11135 Towering Pines Drive Florissant MO 63136

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,082
Dom 0
$120,000
22
4205 Canal Drive Hazelwood MO 63034

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,044
Dom 39
$115,000
33
2112 New Sun Drive Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 975
Dom 204
$115,000
28
12228 Tarpon Drive Florissant MO 63033

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,132
Dom 3
$105,900
1
2284 Riverwood Trails Drive Florissant MO 63031

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,425
Dom 97
$105,000
17
452 Chapel Ridge Drive #B Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,248
Dom 26
$104,900
3
6587 Dolphin Circle #B Florissant MO 63033

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,496
Dom 131
$99,900
19
14225 Cape Horn Place Florissant MO 63034

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 852
Dom 105
$95,000
14
8844 Santa Bella Drive Hazelwood MO 63042

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,292
Dom 17
$90,500
19
12435 Sea Lane Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,296
Dom 57
$89,900
16
1853 High Sun Drive #Building #29 Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 868
Dom 14
$88,777
-$1,123
33
11166 Whispering Oaks Drive Unincorporated MO 63136

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,004
Dom 21
$84,900
23
660 Materdie Lane #104 Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,044
Dom 126
$84,000
29
1831 New Sun Court Florissant MO 63031

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 975
Dom 67
$75,000
22
6683 Parker Road #B Florissant MO 63033

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 27
$74,900
11
6670 Chesapeake Drive #D Florissant MO 63033

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,036
Dom 14
$69,900
-$5,000
33
2449 Forest Shadows Drive St Louis MO 63136

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 840
Dom 221
$56,900
-$5,100
17
7604 Hazelcrest Drive #E St Louis MO 63042

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 806
Dom 102
$51,900
13
1863 High Sun Drive Florissant MO 63031

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 650
Dom 57
$35,000
17
7287 N Hanley Road #B Hazelwood MO 63042

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 628
Dom 2
$5,100
1
6671 Flowerfield Lane #B Florissant MO 63033

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 42