6 results in search
$742,900
86
3010 & 3014 County Road 2330 Salem MO 65560

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 1,500
Dom 22
$389,900
66
3014 County Road 2330 Salem MO 65560

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 23
$389,000
36
3627 County Road 2120 Rolla MO 65401

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 98
$375,000
-$14,000
36
65.86 +/- County Road 2120 Rolla MO 65401

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 133
$349,900
80
3010 County Road 2330 Salem MO 65560

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 26
$315,000
49
832 County Road 2240 Salem MO 65560

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,384
Dom 3