56 results in search
$2,950,000
78
17435 Wild Horse Creek Road Chesterfield MO 63005

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 3,749
Dom 2
$1,855,000
69
753 Silver Buck Lane Chesterfield MO 63005

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,600
Dom 1036
$1,775,000
97
16916 Pacland Ridge Drive Chesterfield MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,979
Dom 36
$1,750,000
-$50,000
87
1228 Gooseberry Lane Chesterfield MO 63005

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 3,166
Dom 43
$1,640,000
50
805 Silver Buck Lane Chesterfield MO 63005

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,030
Dom 435
$1,250,000
74
15875 Kettington Road Chesterfield MO 63017

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,761
Dom 0
$1,235,385
6
15532 Glen Mill Court Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,760
Dom 50
$975,000
41
409 Griffith Lane Chesterfield MO 63005

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,916
Dom 150
$799,000
37
960 Chesterfield Parkway Chesterfield MO 63017

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,424
Dom 66
$797,000
20
18668 Olive Street Road Chesterfield MO 63005

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,862
Dom 57
$748,000
43
2316 Picardy Place Drive Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,917
Dom 45
$715,000
59
14318 Valley Meadow Court E Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,928
Dom 4
$699,900
41
114 Trailswest Dr. Drive Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,614
Dom 66
$699,000
5
318 Solar Terrace Court Chesterfield MO 63017

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,919
Dom 0
$685,000
-$15,000
31
14301 Gatwick Court Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,086
Dom 7
$685,000
63
14305 Gatwick Court Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,036
Dom 2
$665,000
54
904 Chesterfield Villas Cir Circle Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,845
Dom 133
$649,000
38
27 Chesterton Lane Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,698
Dom 21
$625,000
46
1903 Farm Valley Drive Chesterfield MO 63017

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,200
Dom 4
$622,000
60
1482 Asterwood Court Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,190
Dom 43
$599,999
28
14611 Rogue River Drive Chesterfield MO 63017

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,371
Dom 29
$599,900
17
13815 olive Boulevard Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,171
Dom 44
$590,000
1
15192 Isleview Drive Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,618
Dom 3
$559,000
30
14949 Royalbrook Drive Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,422
Dom 3
$550,000
-$25,000
52
14545 Pembury Drive Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,827
Dom 15
$549,999
29
329 Portico Court Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,978
Dom 5
$525,000
25
15711 Eldon Ridge Drive Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,735
Dom 7
$507,000
24
207 Renaldo Drive Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,769
Dom 2
$485,000
45
15580 Clover Ridge Drive Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,836
Dom 6
$475,000
53
1245 Ticonderoga Drive Chesterfield MO 63017

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,059
Dom 10