54 results in search
$1,450,000
87
604 Glyn Cagny Road Ballwin MO 63021

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 4,400
Dom 16
$950,000
4
3 Tanglewood Trail Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,618
Dom 0
$950,000
78
407 Berringer Place Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,386
Dom 0
$925,000
33
78 Meadowbrook Country Club Estate Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,866
Dom 58
$799,000
61
933 Baintree Lane Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,498
Dom 0
$774,900
70
482 Pine Hollow Court Ballwin MO 63021

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,286
Dom 6
$709,900
49
927 Baintree Lane Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,516
Dom 3
$699,900
43
752 Charleston Oaks Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,648
Dom 11
$699,000
46
764 Charleston Oaks Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,918
Dom 1
$660,000
39
1389 Red Oak Plantation Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,078
Dom 125
$650,000
85
815 Kiefer Trails Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,606
Dom 3
$649,000
33
1249 Arbor Bluff Circle Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,660
Dom 32
$640,000
57
725 Whispering Forest Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,597
Dom 18
$614,900
65
556 Red Rock Drive Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,916
Dom 4
$610,000
1
153 Spring Leigh Court Ballwin MO 63011

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,474
Dom 0
$550,000
25
351 Champion Way Drive Ballwin MO 63011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,015
Dom 44
$545,000
40
463 Maymont Drive Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,440
Dom 0
$534,900
71
180 Spring Oaks Drive Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,355
Dom 7
$525,000
40
11 Foxcliff Court Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,976
Dom 2
$520,000
20
1432 Westbrooke Terrace Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,434
Dom 3
$499,900
52
426 Buckhurst Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,212
Dom 9
$499,000
68
157 Spring Leigh Court Ballwin MO 63011

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,722
Dom 5
$489,000
54
323 Oakleigh Woods Drive Ballwin MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,237
Dom 3
$462,500
-$2,500
19
850 Ivy Trace Ballwin MO 63021

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,537
Dom 10
$460,000
29
1000 Meramec Grove Drive Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,157
Dom 1
$460,000
48
523 Rosewell Court Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,946
Dom 0
$450,000
-$10,000
41
701 Oak Run Lane Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,208
Dom 7
$449,900
41
349 Nantucket Drive Ballwin MO 63011

Beds 0
Baths 3
Sq.Ft. 1,976
Dom 0
$435,000
38
220 Saint Marys Dr Ballwin MO 63021

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,783
Dom 3
$419,900
35
1530 Apple Way Court Ballwin MO 63021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,154
Dom 13