23 results in search
$525,000
2
3465-67 South Grand St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,000
Dom 66
$239,900
23
2800 South Grand Boulevard #201 St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 924
Dom 62
$230,000
-$9,900
33
3450 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,131
Dom 30
$224,900
34
2913 Gasconade Street St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,990
Dom 29
$215,000
29
3930 Pennsylvania Avenue St Louis MO 63118

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,350
Dom 28
$199,999
21
3643 S Compton Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,250
Dom 60
$162,500
-$2,400
35
2619 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,235
Dom 67
$159,900
-$10,000
29
1913 Senate Street #A St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 699
Dom 27
$155,000
30
3169 Pennsylvania Avenue St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 772
Dom 62
$155,000
40
3521 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 915
Dom 0
$129,900
27
3117 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 722
Dom 13
$125,000
-$5,000
16
3823 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 805
Dom 27
$122,000
31
3308 Miami Street St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,056
Dom 48
$99,500
16
3719 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 684
Dom 116
$89,000
23
3307 Winnebago Street St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 953
Dom 96
$74,900
25
3437 Keokuk Street St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,200
Dom 34
$69,000
-$10,000
6
3846 Virginia Avenue St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 54
$55,000
2
7343 Virginia Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 647
Dom 281
$29,900
5
4130 Oregon Avenue St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,050
Dom 37
$18,000
20
2205 Osage Street St Louis MO 63118

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 823
Dom 1
$1,500 / mo
34
2821 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,080
Dom 7
$1,350 / mo
24
3459 Louisiana Avenue St Louis MO 63118