65 results in search
$999,500
67
4715 Richland Woods Court Alton IL 62002

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,809
Dom 166
$529,000
47
9 Fairway Court Alton IL 62002

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,024
Dom 152
$395,000
60
2628 Jamison Drive Alton IL 62002

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,795
Dom 33
$389,900
47
2300 Seiler Road Alton IL 62002

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 0
$325,000
99
343 Prairie Lane Alton IL 62002

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,401
Dom 17
$299,000
-$16,000
49
1409 Elmwood Drive Alton IL 62002

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,716
Dom 25
$289,000
58
2190 Morning Star Drive Alton IL 62002

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,064
Dom 1
$275,000
43
720 Henry Street Alton IL 62002

Beds 2
Baths 8
Sq.Ft. 10,000
Dom 39
$234,900
36
13 Hebner Drive Alton IL 62002

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,464
Dom 27
$230,000
59
2430 N Rodgers Avenue Alton IL 62002

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,700
Dom 4
$229,900
41
3210 Leverett Court Alton IL 62002

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,330
Dom 47
$219,900
38
4832 Bambi Drive Alton IL 62002

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,297
Dom 81
$215,000
21
2206 Gillis Street Alton IL 62002

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,473
Dom 57
$170,000
49
4709 Snow White Terrace Alton IL 62002

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 83
$169,900
40
1926 Terrace Drive Alton IL 62002

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,092
Dom 47
$169,000
37
1155 Washington Avenue Alton IL 62002

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,566
Dom 110
$160,000
40
2315 Brown Street Alton IL 62002

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,812
Dom 34
$159,900
-$10,000
26
4821 Wick Mor Drive Alton IL 62002

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,296
Dom 52
$154,900
36
2425 La Salle Drive Alton IL 62002

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,113
Dom 46
$150,000
38
3024 Brown Street Alton IL 62002

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,215
Dom 3
$149,900
33
3612 Thomas Avenue Alton IL 62002

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,164
Dom 27
$145,000
28
904 McKinley Boulevard Alton IL 62002

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 968
Dom 24
$138,500
31
1816 Woodland Avenue Alton IL 62002

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 987
Dom 17
$132,500
34
1913 State Street Alton IL 62002

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,023
Dom 55
$125,000
27
3201 Charlotte Court Alton IL 62002

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 832
Dom 64
$125,000
34
983 RILEY Avenue Alton IL 62002

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 1,872
Dom 5
$125,000
13
1000 Marie Avenue Alton IL 62002

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,388
Dom 41
$124,900
27
2670 N Rodgers Avenue Alton IL 62002

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 915
Dom 6
$124,500
-$400
44
3413 Milton Drive Alton IL 62002

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,052
Dom 78
$122,900
-$7,000
24
3404 Oak Drive Alton IL 62002

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 728
Dom 21